Sprzedam


SPRZEDAM po CENIE PROMOCYJNEJ – z powodu likwidacji oddziału:

  1. Rodziny pszczele obsiadające 20 lub 24 ramek rodni – rodnie prowadzę na dwóch korpusach po 38zł za ramko – w tmym GRATIS ul styropianowy BABIKA lub ŁYSONIA z 2 korpusami ula, dennicą, powałką i daszkiem.
  2. Ule wielkopolskie styropianowe 10 ramkowe BABIKA po 178zł – z dennicą zwykłą lub higieniczną z 2 korpusami, półnadstawką, powałką i daszkiem
    – oraz ule wielkopolskie 12 ramkowe ŁYSONIA po 198zł z 2 korpusami ula, półnadstawka, denicą higieniczną, powałką i daszkiem.
  3. Ule drewniane wielkopolskie po 68zł lub wszystkie na 3 rodziny – w tym jeden bluźniak za 105zł.
  4. Cena podlega negocjacji powyżej 3 szt. rodzin lub uli.
  5. Rodziny są mocne –  przygotowane do zbioru miodu spadzi, nawłoci, wrzosyu, i pozostalych pożytków.

tel. 515 613914


Sprzedam ule jednościenne wielkopolskie z sosny wejmutki, bezfelcowe na ramkę 18cm. Elementy uli połączone są na „wpust”, klejone i skręcane wkrętami . Ule zostały zabezpieczone podwójną warstwą środka ochronno-dekoracyjnego, który według producenta zapewnia 7 lat ochrony, wysoką trwałość i odporność na czynniki atmosferyczne (wodę, śnieg, wilgoć, słońce, promieniowanie UV). Ul składa się:
– dennica osiatkowana ( higieniczna ) z wkładką PCV do monitorowania warrozy oraz ocieplenia ula na wiosnę. Posiada również metalową zasuwkę, którą można regulować wielkość wylotka, chroni przed dostaniem się gryzoni (myszy).
– 3 korpusy 18 cm ( 10 ramkowe )
– daszek, który pełni również funkcję powałki i podkarmiaczki. Ocieplony ( wygłuszony ) styrodurem, pokryty blachą offsetową (aluminiową). Posiada dwa regulowane otwory wentylacyjne.
Do ula można dokupić komplet ramek.
Kompletny ul ( bez ramek )

Cena za kompletny ul 295 zł

zdjęcia na stronie http://zielonyzagajnik.pl

Tel: 663839891 , 73995283